VIDEO: šova Precētie pret brīvajiem laikā Kristīnes atrastais erotiskais žurnāls draud izjaukt randiņu

2 komentāri

Šodien raidījumā netrūkst kuriozu. Kristīne dižojas ar intīmas dabas atradumiem brīvā puiša mājās, savukārt aizņemtie vīrieši izjūt bailes, jo vairāk nekā astoņus gadus nav ”koļījuši” meitenes. Arī sievas metas aizstāvēt vīrus, jo Kristīne nodarbojoties ar psiholoģisko teroru.

Karstasinīgā meitene no Ludzas meklē ideālo vīrieti. Pēc dabas Kristīne ir avantūriste, kam patīk jauni dzīves izaicinājumi un emocijas. Kristīne ir no tām sievietēm, kurai nepatīk, ka vīrieši ir šausmīgs narcisi un augstprātīgi, kā arī necieš ja vīrietis vannas istabā pavada ilgāku laiku par viņu. Šodien Kristīne uz randiņu dosies ar trīs dzīvespriecīgiem, jaukiem puišiem, kuri sacentīsies par daiļavas sirdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sandris ir 28 gadus vecs puisis, kurš ir godīgs un protams brīvs. Patīk viss, kas saistīts ar risku un īstu adrenalīna devu. Regnārs ir 28 gadus vecs vīrietis un sevi raksturo kā foršu, precējušos autosportistu. Bet trešais dalībnieks ir puisis, kurš māk spēlēt ar meiteņu vissmalkākajām stīgām un viņu sauc Jānis, kuram līdzās ir brīnišķīga otrā pusīte.

Foto

Kristīne ir sieviete ar raksturu, un raidījumā vienu no sievām ir novedusi pat līdz dusmu lēkmei. Kristīne ir skaista un izskatīga dāma, kura nekautrējas okšķerēt pa puišu mājām. Kamēr Sandris gatavo otro ēdienu, Kristīne nakts skapītī atrod, pikanto žurnālu Žirafe, kas draud randiņu izgāzt un saprast, ka puisis varētu būt aizņemts. Kāpēc Sandra naktsskapī atrodas pikantais, intīmais žurnāls un ko viņš šajā situācijā dara? Skaties pievienotajā videoklipā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl