VIDEO! Šova Precētie pret brīvajiem Gundega ar saviem izteicieniem ”nogalina” puišus!

6 komentāri
VIDEO! Šova Precētie pret brīvajiem Gundega ar saviem izteicieniem ”nogalina” puišus!
Publicitātes foto

Šovs Precētie pret brīvajiem ir pārsteidzošs. Trešajā šova sērijā netrūkst ”asumiņu” un kašķu. Par galveno trešā raidījuma zvaigzni kļuva Gundega, kas pierādīja, ka, ja sievietei kas nepatīk, viņa mēli netur aiz zobiem!

Trešā raidījuma zvaigzne Gundega zina, kā vīriešiem ir jāizturas pret sievietēm. Viņa ir sieviete ar ”āķi” un savus mērķus un nostāju parādīja jau pirmajās šova minūtēs.

Gundega ir māksliniece, dejo ar riņķiem un uzstājas uguns un gaismas deju šovos. Gundega sevi raksturo kā pasaules klaidoni un ceļotāju. Lielākā daļa dzīves Gundegai paiet ceļojot no vienas vietas uz otru. Viņa ir uguns māksliniece. Impulsīva, spontāna, reizēm neganta un interesanta. Gundegas ideālajam vīrietim ir jāpatīk piedzīvojumiem. Viņam patīk aizraujoši ceļojumi, un viņš neaprobežojas ar sēdēšanu pie viesnīcas baseina. Viņam ir jāpiemīt lieliskai humora izjūtai.

Foto

Dodoties uz randiņiem, katras sievietes sapnis ir izskatīgs puisis, kulturāls uz dzīves gudrs. Ja esi kādreiz piedzīvojusi aklos randiņus, tad noteikti zini par ko ir runa. Šoreiz šova brīvā meitene Gundega patiesi ”spridzināja” puiši sirdis un nekautrējās jaukt viņiem prātus ar sieviešu āķīgajiem jautājumiem.

Video

Lai randiņš izdotos ir nepieciešams iepazīt tuvāk otro pusīti! Un dialogs ir viens no tiem instrumentiem ar ko var panākt efektīvu vārdu apmaiņu! Gundegai tas izdodas lieliski, jo viņas valodas vārdnīca spēs uzmundrināt jebkuru sievieti. Kā Gundega apvārdoja vīriešus, un ko viņa patiesībā domāja par šova puišiem, skaties pievienotajā videoklipā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl