Komentāri

Kristīne ir sieviete ar raksturu un nebaidās atklāt sava ideālā vīrieša veidolu. Par ko sajūsminājās brīvais puisis Sandris un viņa draugs?

Karstasinīga meitene no Ludzas meklē ideālo vīrieti. Pēc dabas Kristīne ir avantūriste, kurai patīk jauni dzīves izaicinājumi un emocijas. Kristīne ir no tām sievietēm, kurai nepatīk, ja vīrieši ir augstprātīgi, un necieš, ja vīrietis vannas istabā pavada ilgāku laiku par viņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kādi vīrieši patīk sievietēm, ir aktuāls jautājums, jo mēdz būt tā, ka pat pašas sievietes nezina, kādi vīrieši ir viņu ideāls. Šova Precētie pret brīvajiem Kristīnei ir vesels saraksts, kas atklāti stāsta, kāds ir viņas ideālā vīrieša tipāžs. Bet ko par viņas sarakstu domā brīvais puisis Sandris un kādus vīriešus Kristīne nevar paciest ne acu galā, skaties pievienotajā video. Ja vēlies uzjautrināt savu dienu, un, ja esi draudzene savam mīļajam puisim, tad tev noteikti ir jānoskatās, kā aizņemto puišu meitenes nebaidās slēpt savu skarbumu un greizsirdību.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl