VIDEO: šodien Modes manifestācijā piedalīsies jaunie un zināmie latviešu dizaineri!

Komentāri

Lai pievērstu uzmanību Latvijas modes industrijai, šajās dienās Rīgā notiek jau 10. Latvijas modes nedēļa jeb Modes manifestācija. Modes nedēļas laikā varēs novērtēt vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un jauno Latvijas dizaineru pieteikumu.

Modes nedēļas laikā varēs novērtēt vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekciju un pieteikumu. Viena no Modes nedēļas prioritātēm ir topošo modes dizaineru jaunradīto vērtību izrādīšana. Skates vērtēs starptautiska žūrija. Skatē piedalīties var ikviens modes zīmols, kas spēj radīt kolekciju. Jaunajās kolekcijās, ko demonstrēs latviešu dizaineri, būs saskatāma arī modes aktuālākās tendences.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modes nedēļas laikā tiks diskutēts arī par Latvijas modes eksporta tirgiem un Latvijas modes industrijas attīstību Šodien notiks Mākslas akadēmijas, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un RTU jauno talantu kolekciju skates.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl