VIDEO: šodien Modes manifestācijā piedalīsies jaunie un zināmie latviešu dizaineri!

Komentāri

Lai pievērstu uzmanību Latvijas modes industrijai, šajās dienās Rīgā notiek jau 10. Latvijas modes nedēļa jeb Modes manifestācija. Modes nedēļas laikā varēs novērtēt vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un jauno Latvijas dizaineru pieteikumu.

Modes nedēļas laikā varēs novērtēt vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekciju un pieteikumu. Viena no Modes nedēļas prioritātēm ir topošo modes dizaineru jaunradīto vērtību izrādīšana. Skates vērtēs starptautiska žūrija. Skatē piedalīties var ikviens modes zīmols, kas spēj radīt kolekciju. Jaunajās kolekcijās, ko demonstrēs latviešu dizaineri, būs saskatāma arī modes aktuālākās tendences.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Modes nedēļas laikā tiks diskutēts arī par Latvijas modes eksporta tirgiem un Latvijas modes industrijas attīstību Šodien notiks Mākslas akadēmijas, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un RTU jauno talantu kolekciju skates.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl