VIDEO: smūtijs ar kakao no Kaspara Vendeļa recepšu klāsta

Komentāri

Šoreiz Kaspars piedāvā kokteili/smūtiju, kura sastāvdaļas var tevi pamatīgi izbrīnīt, ja esi pieradusi pie smūtija šī dzēriena/ēdiena tradicionālajā izpratnē. Kāpēc? Tūlīt uzzināsi!

Šis kokteilis satur mazāk ogļhidrātu, bet vairāk tauku. Kaspars jau ilgāku laiku cenšas uzturā nelietot ogļhidrātus, bet gan taukus. Mēs visi pazīstam sajūtu, kad pēc sātīgām pusdienām gribas nosnausties. Kaspars skaidro, ka tas tikai tāpēc, ka mūsu enerģija ir atkarīga no glikozes līmeņa organismā. Kad tas ir ” lejā”, esam saguruši. Kad mūsu ķermenis ir pielāgojies tauku izmantošanai, tad  enerģijas ”padeve” ķermenim ir konstanta un vienmērīga. Tai nav krasu kāpumu un kritumu. Smadzenes strādā krietni labāk, var notievēt un uzturēt sevi formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kakao un zemesriekstu sviesta smūtijs

Sastāvdaļas:

  • avokado ( labs taulku avots);
  • lazdu riekstu eļļa;
  • zemesrieksu sviests;
  • kokosriekstu eļļa;
  • kakao;
  • banāns;
  • medus;
  • ūdens.

Foto

Pagatavojot šo smūtiju, galvenais, ko uzsver Kaspars – nepārforsēt ar kakao.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl