Komentāri

Ne tikai specializētajos iepazīšanās portālos, bet vienā no vispopulārākajiem dažādo sludinājumu portāliem ss.lv, ar pavisam īsu aprakstu palīdzību cilvēki meklē sev ….mīļākos.

Toties meklētajam partnerim prasības gana augstas. Vīrieši labākajos gados meklē mīļākās, skaidri un gaiši norādot, ka ir precējušies. Video veidotāji raidījums Kivi eksperimenta nolūkos izveido viltus e – pastu uz Santas vārda, kura ”meklē brīvas attiecības”, nepagāja ne cik ilgs laiks, kad brīvo attiecību piedāvātājs ”bija klāt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī uz viltus sludinājumu, kurā vīrietis labākajos gados ”ar māju un sievu Jūrmalā” piedāvā sevi brīvām un nenopietnām attiecībām, dienas laikā atsaucās trīs dāmas, ar vienu no viņām izdevās sarunāt tikšanos. Video veidotāji veica it kā socioloģisko aptauju un tīri ”nejauši” uzdeva Vēsmai, kura gaidīja precēto jūrmalnieku pie Laimas pulksteņa, jautājumus par krāpšanu attiecības un viņas attieksmi pret to. Vēsma galu galā stāstīja, ka nespētu krāpt savu draugu, ar kuru kopā ir divus gadus.

Foto

Psihoterapeite Aina Poiša skaidro, ka reizēm sievietes ir gatavas uz šāda veida attiecībām. Ne jau visām ir nepieciešams liktenīgais vīrietis vai bērna tēvs. Bet, ja vēl sludinājumā ir vārds ”precēts”, tad neiedomājies, ka varēsi cerēt vē kaut ko vairāk.  Speciāliste norāda, ka nav iespējams no savām alkām atteikties: “Tās dzen mūs, kur it kā nav pareizi būt…”

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl