VIDEO: sludinājumu portālā ss.lv precēti vīrieši meklē sev mīļākās. Kandidātes ir!

Komentāri

Ne tikai specializētajos iepazīšanās portālos, bet vienā no vispopulārākajiem dažādo sludinājumu portāliem ss.lv, ar pavisam īsu aprakstu palīdzību cilvēki meklē sev ….mīļākos.

Toties meklētajam partnerim prasības gana augstas. Vīrieši labākajos gados meklē mīļākās, skaidri un gaiši norādot, ka ir precējušies. Video veidotāji raidījums Kivi eksperimenta nolūkos izveido viltus e – pastu uz Santas vārda, kura ”meklē brīvas attiecības”, nepagāja ne cik ilgs laiks, kad brīvo attiecību piedāvātājs ”bija klāt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī uz viltus sludinājumu, kurā vīrietis labākajos gados ”ar māju un sievu Jūrmalā” piedāvā sevi brīvām un nenopietnām attiecībām, dienas laikā atsaucās trīs dāmas, ar vienu no viņām izdevās sarunāt tikšanos. Video veidotāji veica it kā socioloģisko aptauju un tīri ”nejauši” uzdeva Vēsmai, kura gaidīja precēto jūrmalnieku pie Laimas pulksteņa, jautājumus par krāpšanu attiecības un viņas attieksmi pret to. Vēsma galu galā stāstīja, ka nespētu krāpt savu draugu, ar kuru kopā ir divus gadus.

Foto

Psihoterapeite Aina Poiša skaidro, ka reizēm sievietes ir gatavas uz šāda veida attiecībām. Ne jau visām ir nepieciešams liktenīgais vīrietis vai bērna tēvs. Bet, ja vēl sludinājumā ir vārds ”precēts”, tad neiedomājies, ka varēsi cerēt vē kaut ko vairāk.  Speciāliste norāda, ka nav iespējams no savām alkām atteikties: “Tās dzen mūs, kur it kā nav pareizi būt…”

Video

Lasi vēl