VIDEO: skaisti un vienkārši! Atvēsini savu vasaras dzērienu ar krāsainiem, puķainiem ledus gabaliņiem!

Pievienot komentāru
VIDEO: skaisti un vienkārši! Atvēsini savu vasaras dzērienu ar krāsainiem, puķainiem ledus gabaliņiem!
Foto: ekrānuzņēmums

Vasarā vislabākais slāpju veldzētājs ir ūdens. Tomēr arī šo dzērienu laiku pa laikam gribas padarīt “interesantāku” ne tikai ar ierasto citrona šķēlīti vai piparmētru lapu. Jau otro svētdienu TV3 ēterā būs aizraujošais kulinārijas šovs Gatavo3. Tā dalībniece Anna tev jau šodien parādīs, cik ātri un vienkārši iespējams visparastāko ūdeni pasniegt kā raibu un krāsainu kokteili.

Lai atsvaidzinātu ūdeni Anna pagatavo interesantus un krāsainus ledus gabaliņus. Ledus sasaldēšanas trauciņos Anna ievieto piparmētru lapas, pļavas ziedus un ogas. Pati to viņa dēvē par garšu “ieziemošanu”. Kad trauciņos ir ieliktas dažādās dabas veltes, tiem pārlej vārītu ūdeni.

Foto

Pēc tam topošo ledu liek saldētavā vismaz uz divām stundām. Skaistie ledus gabaliņi sanāk ļoti dzidri, tādēļ, ka ir izmantots vārīts ūdens. Pievieno ledus gabaliņus limonādei vai vienkārši ūdenim un tu iegūsi brīnišķīgi skaistu dzērienu!

 

Kā vasarā pabarot lielu pulku ēdāju – talciniekus, sporta spēļu dalībniekus, skaties svētdien, 17.jūlijā Tv3 , plkst 9:25 raidījumā Gatavo3!