Komentāri
Video: sieviete izmantoja citronu skaistumkopšanā. Tas, kas notika turpmāk, ir neticami!

Mēs visas zinām, ka citroniem ir daudz labu funkciju. Tie satur vitamīnus un ir veselīgi mūsu uzturam. Citrons ir slavens arī ar savu ietekmi arī medicīnā.

Ko tu, iespējams, nezināji par šo augli, ir tas, ka citronu vari izmantot arī kā dabas dezodorantu. Šajā video, sieviete parāda, kā citrons var kalpot par lielisku līdzekli skaistumkopšanā, kuru varam izmantot pret nelabās padušu smakas aizbiedēšanu. Vai tu esi mēģinājusi lietot citronu ne tikai uzturā? Ja nē, tad izmēģini vai tas tiešām darbojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: citronu festivāls

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl