VIDEO! Sievas neslēpj skarbumu: ”Davai”, latgaliet, ēd, un viņam vajag vairāk dzert!

Komentāri

Lai arī sievietes ir gana draudzīgas būtnes, tomēr, ja runa ir par otro pusīti, bez greizsirdības lēkmēm un dusmu uzplūdumiem iztikt nevar. 

Šova precētie pret brīvajiem sievas ir atklātas un nebaidās dalīties domās, ko domā ne tikai par savu vīru, bet arī par brīvo sievieti. Vakar raidījumā Kristīne tikās ar trīs drosmīgajiem puišiem, kur divi no tiem bija precēti vīrieši. Lai pārbaudītu, kurš vīrietis bija aizņemts, Kristīne nebaidījās lietot metodes, kuras lika sievām svīst un dusmās vārīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Miņuki”, psiholoģiskais terors, viņa neizskatās pēc briesmoņa, un viņam vajag vairāk dzert”, šādi sievas komentēja savas otrās pusītes izdarības. Kā sievas aprunāja Kristīnes izgājienus un par ko tik ļoti ”uzsvila” Regnāra sieva, ka nemitējās par to runāt, skaties pievienotajā videoklipā, kurā ir apkopoti izcilākie sievu izteicieni.

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl