Komentāri

Slovākijā kāds romu pāris, 19 gadus vecā Evka un 20 gadus vecais Lukašs, nosvinēja savas kāzas ar tādu glanci un par tādu summu, kādu daudzi no mums savas dzīves laikā nemaz nevar iedomāties.

Šis video, kas atrodams vietnē Youtube, ieguvis cilvēku sašutumu un skaļas pārdomas par to, cik pieņemami tas vispār ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās sievas kleitai, kā arī jaunā vīra uzvalkam ir detaļas no zelta, tomēr ne tas vien ir šokējoši. Apgredzenošanas laikā līgava tika burtiski apbērta ar zeltu, un, kad ceremonija bija noslēgusies, pāra dejas laikā uz līgavas kleitas tika mestas eiro banknotes un zelta rotaslietas.

Jāatzīmē, ka tas viss ir iemūžināts, un var redzēt arī to, ka visa vakara garumā ar naudu neskopojas arī viesi, dodot naudas banknotes (un ne tās mazākās) arī kāzu mūziķiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl