Komentāri

Slovākijā kāds romu pāris, 19 gadus vecā Evka un 20 gadus vecais Lukašs, nosvinēja savas kāzas ar tādu glanci un par tādu summu, kādu daudzi no mums savas dzīves laikā nemaz nevar iedomāties.

Šis video, kas atrodams vietnē Youtube, ieguvis cilvēku sašutumu un skaļas pārdomas par to, cik pieņemami tas vispār ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās sievas kleitai, kā arī jaunā vīra uzvalkam ir detaļas no zelta, tomēr ne tas vien ir šokējoši. Apgredzenošanas laikā līgava tika burtiski apbērta ar zeltu, un, kad ceremonija bija noslēgusies, pāra dejas laikā uz līgavas kleitas tika mestas eiro banknotes un zelta rotaslietas.

Jāatzīmē, ka tas viss ir iemūžināts, un var redzēt arī to, ka visa vakara garumā ar naudu neskopojas arī viesi, dodot naudas banknotes (un ne tās mazākās) arī kāzu mūziķiem.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl