Komentāri

Slovākijā kāds romu pāris, 19 gadus vecā Evka un 20 gadus vecais Lukašs, nosvinēja savas kāzas ar tādu glanci un par tādu summu, kādu daudzi no mums savas dzīves laikā nemaz nevar iedomāties.

Šis video, kas atrodams vietnē Youtube, ieguvis cilvēku sašutumu un skaļas pārdomas par to, cik pieņemami tas vispār ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās sievas kleitai, kā arī jaunā vīra uzvalkam ir detaļas no zelta, tomēr ne tas vien ir šokējoši. Apgredzenošanas laikā līgava tika burtiski apbērta ar zeltu, un, kad ceremonija bija noslēgusies, pāra dejas laikā uz līgavas kleitas tika mestas eiro banknotes un zelta rotaslietas.

Jāatzīmē, ka tas viss ir iemūžināts, un var redzēt arī to, ka visa vakara garumā ar naudu neskopojas arī viesi, dodot naudas banknotes (un ne tās mazākās) arī kāzu mūziķiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl