Komentāri

Slovākijā kāds romu pāris, 19 gadus vecā Evka un 20 gadus vecais Lukašs, nosvinēja savas kāzas ar tādu glanci un par tādu summu, kādu daudzi no mums savas dzīves laikā nemaz nevar iedomāties.

Šis video, kas atrodams vietnē Youtube, ieguvis cilvēku sašutumu un skaļas pārdomas par to, cik pieņemami tas vispār ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās sievas kleitai, kā arī jaunā vīra uzvalkam ir detaļas no zelta, tomēr ne tas vien ir šokējoši. Apgredzenošanas laikā līgava tika burtiski apbērta ar zeltu, un, kad ceremonija bija noslēgusies, pāra dejas laikā uz līgavas kleitas tika mestas eiro banknotes un zelta rotaslietas.

Jāatzīmē, ka tas viss ir iemūžināts, un var redzēt arī to, ka visa vakara garumā ar naudu neskopojas arī viesi, dodot naudas banknotes (un ne tās mazākās) arī kāzu mūziķiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl