Komentāri

Tās, kurām gudrības zobi ir labākie draugi, jo savus radziņus vēl nav parādījuši, var priecāties. Bet tās, kuras kā kārtīgs karavīrs ir izcīnījušas uzvaru pār tiem, var mierīgu elpu atpūsties un atcerēties, ka šis process ir palicis pagātnē. 

Sociālajā vietnē Facebook.com ir atrodams videoklips, kas ilustratīvi parāda, kā mēs tiekam vaļā no šiem mazajiem negantniekiem, kas mēdz mums nedaudz pabojāt dzīvi. Sāpes, negulētas naktis un slikta oma, ir vienas no pazīmēm, jūtot, kad mūsu draugs zobs cenšas izlauzties pasaulē. Videoklipā vari redzēt, kā ar zobārstniecības instrumentiem gudrības zobi tiek izoperēti. Tiem tiek noteiktas trīs stadijas, pēc kurām vadoties, tiek izvēlēts konkrēts veids, kā zobs tiek likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Here is how they remove wisdom toothFollow – Going Viral

Posted by Going Viral on Sunday, 20 March 2016

 

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl