VIDEO: saposies svētkiem! Manikīrs patriotiskās noskaņās

Komentāri

Laikā pirms Latvijas Republikas valsts svētkiem, ko dēvējam arī par Patriotu nedēļu, ne tikai sarkanbaltsarkanā lentīte pie krūts var liecināt par to, ka esi savas dzimtenes patriote. Raidījuma LNT Brokastis žurnālistes Agnese un Zane ir nolēmušas “izrotāties” ar manikīru patriotiskās noskaņās. 

Latviski raksti ne tikai rotaslietās un drēbēs, bet arī uz nagiem, turklāt vel sarkanbaltsarkanos toņos. Šis ir īstais brīdis, kad vari ļaut vaļu savai latviskajai fantāzijai, jo uz manikīres šobrīd var visu!!!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Agneses nagi tiek izrotāti ar baltu Auseklīti tādā tehnikā, lai tas izskatītos samtains. Pamatkrāsa, protams, karmīnsarkanā jeb Latvijas karoga krāsa. Zanei, savukārt, nagi ir Nīcas svārku krāsā, rotāti ar ziediem. Noskaties video un smelies iedvesmu!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl