VIDEO: Saldais pārītis dāvanai draugiem izvēlas pudeli vīna

Komentāri

Gadījumos, ja apjūc veikala piedāvājumā, “glābšanas riņķis” ir pārdevējs, kurš ir informēts par plašo produktu sortimentu, ko klients var iegādāties. Arī Saldais pārītis ir apjucis… alkohola nodaļā.

Ja neesi īpaša vīnu speciāliste, tu sapratīsi Simonu un Filipu, kuri lūdz pārdevēja palīdzību. Viņi vēlas, lai speciālists iesaka, kādu vīnu vislabāk uzdāvināt draugiem. Pārdevējs šajā situācijā uzdod ļoti atbilstošu jautājumu. Filips, viņaprāt, ļoti atbilstoši arī atbild….

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl