Komentāri

Tu neesi vēlējusies pēc 3D kino apmeklējuma turpināt arī dzīvē šāda kino “versiju”? Filipam ir pamatīgs “āķis lūpā”, un viņš nemaz nevēlas atstāt brilles kinoteātrī.

Pēc Filmas Filips ir draiski noskaņots un vēlas arī uz savas sievas krūtīm skatīties caur 3D brillēm. Simonu tas pamatīgi uzjautrina. Arī viņa pamēģina uzlikt vēlreiz brilles un palūkoties uz…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā tev šķiet, kāpēc Filips tomēr pārdomā….

Video

Arī pēc teātra apmeklējuma Filips izceļas ar oriģinalitāti, tomēr viņš pārkāpj saviem principiem, lai Simonai nebūtu kauns. Vai Simona to novērtēs?

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl