VIDEO: realitātes šovs Viltotais zaķis atklāj, kāpēc iepazīties internetā ir slikta ideja

Komentāri

Ir neskaitāmi daudz iepazīšanās platformu, kurās meklējam savu otro pusīti. Tā ir moderna tendence, bet cik tas ir uzticami un droši?

Cik tālu tu esi gatava iet, lai tiešsaistē veidotu attiecības, nezinot, kas patiesībā atrodas otrā pusē? Dažkārt mēdzam lasīt veiksmes stāstus, citreiz īstas traģēdijas. Mīlestība tiešsaistē, cik gan tā patiesa varētu būt. Realitātes šovs Catfish jeb Viltotais zaķis parāda tumšo pusi iepazīstoties internetā, kur otru pusīti nemaz neredzam. Vai tieši otrādi redzam. Bet bildes, vai tās ir patiesas, nezinām. Zinām taču stāstus, kur sievietes izmanto citas bildes, lai iepatiktos vīriešiem, lielas krūtis, dekoltē, Andželīnas Džolijas lūpas, bet tas viss iepazīšanās dēļ ir samākslots un nereāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Realitātes šovs parāda cilvēku ikdienu, kuri nekad viens otru nav redzējuši dzīvē, tikai runājuši pa mobilo telefonu vai sarakstoties internetā. Daži stāsti ir balstīti uz atriebību, savukārt citi uz slaistīšanos un vienkārši cilvēku izāzēšanu. Realitātes šova viens no mērķiem ir atklāt otro pusīti, kura ir “viltotais zaķis” un izliekas par citu personu. Šova laikā vari sagaidīt pārsteidzošus pavērsienus, intrigas, dusmas un īstas šokējošas izjūtas. Realitātes šovu skaties Kanālā 2 19.00.

Video

Lasi vēl