Komentāri

Ir neskaitāmi daudz iepazīšanās platformu, kurās meklējam savu otro pusīti. Tā ir moderna tendence, bet cik tas ir uzticami un droši?

Cik tālu tu esi gatava iet, lai tiešsaistē veidotu attiecības, nezinot, kas patiesībā atrodas otrā pusē? Dažkārt mēdzam lasīt veiksmes stāstus, citreiz īstas traģēdijas. Mīlestība tiešsaistē, cik gan tā patiesa varētu būt. Realitātes šovs Catfish jeb Viltotais zaķis parāda tumšo pusi iepazīstoties internetā, kur otru pusīti nemaz neredzam. Vai tieši otrādi redzam. Bet bildes, vai tās ir patiesas, nezinām. Zinām taču stāstus, kur sievietes izmanto citas bildes, lai iepatiktos vīriešiem, lielas krūtis, dekoltē, Andželīnas Džolijas lūpas, bet tas viss iepazīšanās dēļ ir samākslots un nereāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Realitātes šovs parāda cilvēku ikdienu, kuri nekad viens otru nav redzējuši dzīvē, tikai runājuši pa mobilo telefonu vai sarakstoties internetā. Daži stāsti ir balstīti uz atriebību, savukārt citi uz slaistīšanos un vienkārši cilvēku izāzēšanu. Realitātes šova viens no mērķiem ir atklāt otro pusīti, kura ir “viltotais zaķis” un izliekas par citu personu. Šova laikā vari sagaidīt pārsteidzošus pavērsienus, intrigas, dusmas un īstas šokējošas izjūtas. Realitātes šovu skaties Kanālā 2 19.00.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl