VIDEO: reāla pieredze, kas strādā – kā iemācīt bērnam ēst dārzeņus

Komentāri

Kaspars Vendelis dalās ar Skaties.lv/Sievietei ne tikai ar dažādām smūtiju receptēm, bet arī ar citiem laika gaitā izstrādātiem, ļoti noderīgiem rīcības plāniem. Lūk, viens no tiem.

Nav noslēpums, ka mūsdienās ļoti daudzas māmiņas krīt izmisumā, jo bērni atsakās ēst jebkādus dārzeņus. Kaspars Vendelis ir atklājis, kā pieradināt jauno paaudzi, pašiem nemanot, iztukšot vairākas bļodiņas ar dārzeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, pirms ķerties pie pusdienu gatavošanas, Kaspars sagriež nelielos gabaliņos dažādus dārzeņus – gurķus, redīsus, burkānus, kāļus utt. – un saliek tos bļodiņās.  Pēc tam ar skubu Kaspars sāk gatavot pusdienas vai vakariņas. Kad, piemēram, kotletes sāk jau smaržot pa visu māju, bērni skriešus skrien uz virtuvi, lai palūkotos, kas būs maltītē. Ar kārdinošo aromātu apetīte jau sarosījusies. Tieši tajā brīdī, kad mutē jau ir siekalas, “pa rokai”gadās tēta sagrieztie dārzeņi….

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Pēc tam,  kad visi ir apsēdušies pie galda, Kaspars neiebilst, ka bērni atsakās no salātiem, jo bļodiņas, kurās bija sagrieztie dārzeņi, jau ir tukšas. Kā apgalvo Kaspars, šī metode reāli strādā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl