VIDEO: raganu naktī dzimusī šova dalībniece pamet randiņu! Vai aktivizējās spējas?

Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem astotajā sērijā būs ne tikai puņķi un asaras, bet arī jogas paraugstundas un ezotēriskas lietas. Šova dalībniece Ināra šovakar nebaidās atzīt, ka, iespējams, ir īsta ragana. 

Šovakar raidījumā piedalās brīvā meitene Ināra, un kopā ar viņu randiņi solās būt interesanti, jo Ināra ir veģetāriete. Viņa mīl nodarboties ar jogu un blenderēt veselīgus kokteiļus. Sērijas varone Ināra atzīst, ka viņai ir ļoti viegli pateikt, vai puisis ir brīvs, vai aizņemts, jo vīrieši paši sevi nodot, jo nemākot melot. Ināras ideālajām vīrietim ir jābūt sakoptam, uz teātra izrādi nedrīkst doties treniņbiksēs, un vīrietim nav jābūt romantiskam, bet jāzina, kur teikumā ir jāievieto komati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar raidījumā piedalās trīs šarmanti un piedzīvojumu pilni puiši. Brīvais puisis Edgars mīl ceļot un izklaidēties, un attiecību spēli uztver kā milzu avantūru. Edgars stāsta, lai savaldzinātu meiteni, dažkārt pat nav nepieciešami vārdi, bet gan skaists acu skatiens. Otrais puisis Emīls ir aizņemts un centīsies iekarot meitenes sirdi. Pēdējo reizi Emīls meiteni savaldzināja pirms diviem gadiem. Savukārt trešais puisis Dāvids ir precējies. Viņš ir atvērts un uzskata, ka randiņa laikā nav jāmelo.

Foto

Ināra ir sieviete burve, un viņas intuīcija ir ļoti spēcīga. Randiņam ar Dāvidu Ināra pieiet lietām nopietni. Lai atšifrētu, vai Dāvids ir precējies, Ināra ir iztaustījusi 10 precētu puišu rokas un jutusi, kā gredzens ir atstājis pēdas uz pirkstiem. Arī uz Dāvida pirksta Ināra ir sajutusi gredzena pēdas, un tas tikai apstiprina Ināras domas, ka puisis ir aizņemts.

Meitene ir nopietni gatavojusies randiņam un vēlas, lai puisis viņu pārliecina par visiem 100%, ka nav aizņemts. Dāvids nolemj, ka Ināra ir jāsavaldzina ar masāžu, bet sieva iebilst, un ir gatava, ka Dāvids Ināru noskūpstīs. Dāvida sieviņa atzīst, ka uz šādu gājienu ir gatava pat pievērt acis. Bet kas randiņa laikā nogāja greizi, un kādēļ Ināra pameta randiņu, skaties pievienotajā videoklipā. Bet, ja esi palaidusi garām septītās sērijas dramatisko Precētie pret brīvajiem ainu, tad to vari apskatīt šeit.

Video

Lasi vēl