Komentāri

Līgavai kāzu dienai ir jābūt svarīgākajai un laimīgākajai dienai mūžā. Bet ķibeles ar kāzu kleitu šo lielo dzīves prieciņu var tikai sabojāt. Topošās līgavas neuztraucieties, jo ir radīts lielisks veids, kā šo dienu padarīt brīnišķīgu.

Ideālās kleitas meklēšana ir īsta stresa paraugstunda. Mežģīnes, satīns vai vienkārši tills. Katrai no mums ir savas iegribas un konkrēta cena, no kuras esam gatavas šķirties kleitas dēļ. Iegādājoties savu sapņu kāzu kleitu, nevaram sagaidīt to brīdi, kad tā rotās mūsu augumu un diena kļūs neaizmirstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viena no problēmām, ar ko līgavas var saskarties kāzu dienā, ir tualetes apmeklējums. Kuplas kleitas, garas šlepes – ar to galā tikt nav nemaz tik viegli. Pievienotajā video redzēsi līgavu sapņu ierīci, ar kuras palīdzību tualetes apmeklējums būs kā īsts sapnis un nebūs jābēdā par to, kas var noiet greizi. Arī par kleitu var neuztraukties, jo samazināsies iespēja, ka to netīšām saplēsīsi vai notiks, kas nelāgs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl