Komentāri

Visticamāk kādreiz esi nonākusi bezcerīgā situācijā, kad tavs mīļotais nakts vidū atņem visu segu, un tu esi palikusi neapsegta. Miegs pārgājis un naktsmiers iztraucēts. Tomēr, šodien tevi iepriecinām, jo ir radīta unikāla ierīce pret ”segu zagļiem”.

Jums ir jādala ne tikai gultas puses, bet arī sega uz diviem. Mūsdienu pasaulē ir tik daudz cilvēku, kas nebeidz vien pārsteigt. Lai tev vairs nebūtu jākaro par segas atgūšanu pusnaktī, ir radīta ierīce, kas kalpo un sargā tavu segas pusi. Bloķētājs, kas jāpiestiprina pie gultas, nodrošinās, lai sega tevi aukstajās rudens naktī nepamet vienu pašu, neapsegtu. Kāds ir šis brīnums, kas var ļaut mums atviegloti uzelpot, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl