Komentāri

Visticamāk kādreiz esi nonākusi bezcerīgā situācijā, kad tavs mīļotais nakts vidū atņem visu segu, un tu esi palikusi neapsegta. Miegs pārgājis un naktsmiers iztraucēts. Tomēr, šodien tevi iepriecinām, jo ir radīta unikāla ierīce pret ”segu zagļiem”.

Jums ir jādala ne tikai gultas puses, bet arī sega uz diviem. Mūsdienu pasaulē ir tik daudz cilvēku, kas nebeidz vien pārsteigt. Lai tev vairs nebūtu jākaro par segas atgūšanu pusnaktī, ir radīta ierīce, kas kalpo un sargā tavu segas pusi. Bloķētājs, kas jāpiestiprina pie gultas, nodrošinās, lai sega tevi aukstajās rudens naktī nepamet vienu pašu, neapsegtu. Kāds ir šis brīnums, kas var ļaut mums atviegloti uzelpot, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl