Video: puisis ”satracina” kāzu viesus, ielecot līgavas kleitā!

Komentāri

Par asprātīgiem un smieklu pilniem dzīves kurioziem, esam dzirdējušas daudz. Vislieliskākais brīdis, kad esam teikušas jā vārdu, un dodamies atpūsties, var tikt sagrauts ātri vien, mazu bēru dēļ! Uz šo puisēnu ļaunu skatu nevarētu turēt, jo tas, ko viņš izdarīja, bija patiešām jautri, un kāzu viesiem tas atmiņā paliks uz ilgu laiku.

Mazi bērni atkal pierāda, ka kāzas ir īstā vieta, kur izrādīties un parādīt savu aktiera, vai vienkārši jokdara talantu. Video klipā mazais puisēns lieliski parāda, ko viņš domā par savas tantes kāzu kleitu. Šo atgadījumu, puisēna tante atcerēsies visu savu mūžu. Ko mazais puisēns izdarīja, ka tas šokēja visus kāzu viesus, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: kāzu kleitas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl