1 komentārs

Vakar otrās sezonas debiju piedzīvoja ”karstais” attiecību šovs Precētie pret brīvajiem, kur sievas atļauj saviem vīriem krāpties. Jau šova pirmajā sērijā aizņemtais puisis nevaldīja rokas, lai apčamdītu brīvās meitenes Kristas apaļumus. Bet – ko par šo visu domāja aizņemto puišu sievas? Vai tiešām viņas bija tik mierīgas, ka vīriem tika dota brīvā vaļa?

Kā jau jebkurai sievietei, arī šova dalībniecēm vakar tika pakutināti nervi. Zinot, ka vīri nepieļaus nekādus sānsoļus, tomēr neliels uztraukums un saspringta gaisotne nepameta sievu prātus. Tāpat kā pirmajā sezonā, arī šajā Skaties.lv/sievietes ir apkopojušas izcilākos un izteiksmīgākos sievu izteicienus par vīru izdarībām, un, protams, viņas atklāja savas domas par brīvo meitene Kristu. Kādus vārdus sievas ”meta” pār lūpām, skaties smieklīgajā videoklipā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl