Komentāri

Attiecību spēle Precētie pret brīvajiem jaunākajā sērijā valda īsti piedzīvojumi. Koķetā un mūžam jautrā Kristīna ir īsta dāma, kurai patīk romantika un šarmanti vīrieši, kuri spēj aizkustināt sievietes sirdi.

Šodien Kristīna tiekas ar trīs vīriešiem Artūru, Andri un Mārtiņu. Artūrs sevi raksturo kā atraktīvu veci, kuram savā dzīvē nav paveicies ar sievietēm, savukārt Andris ir aizņemts vīrietis un mīl dārza darbus, bet Mārtiņš ir elegants šarmants vīrietis, kurš arīdzan ir aizņemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecību spēles Precētie pret brīvajiem, apburošā dalībniece Kristīna sevi raksturo kā dzīves karalieni, un dziļi sirdī jūtoties kā bērns. Viņas ideālajam randiņam ir jābūt aizraujošam, interesantam, un iniciatīvai ir jānāk no vīrieša puses, jo pašai ir apnicis visu kontrolēt.

Foto

Jau sen zināms, ka pirmajam iespaidam ir jābūt īpašam, tādēļ arī pirmajam randiņam ir jābūt kā zibens spērienam no debesīm. Vīrietim ir jāparūpējas par interesantu atmosfēru, nebijušām aktivitātēm, ar nelielu mistikas piedevu. Ideālajam vīrietim ir jābūt izglītotam labi audzinātam. Bet – ko tad īsti darīt pirmajā randiņā? Ja esi aktīva sieviete, vēlies izjust piedzīvojumu garšu un justies kā jauniete, tad pirmajā randiņā ļaujies nebēdībām un jautrībai. Lai sagaršotu piedzīvojumus, pirmajā randiņā tev iesakām:

  • spēlēt boulinga spēli;
  • doties uz kino un sēdēt pēdējā rindā;
  • doties un koncertu, kur pie mūzikas ritma, ar otro pusīti, vari šūpināt līdzi gurnus;
  • doties pārgājienos un izmēģināt sporta trases;
  • pārvarēt bailes un doties lēkt ar izpletni;
  • pieņemt izaicinājumus un samulsināt partneri ar neplānotu dejas stundu;
  • izzināt apkārtējo vidi un doties dabu taku ekskursijās.

Ja esi tikpat jautra un koķeta kā šova dalībniece Kristīna un tev patīk intriģējoši randiņi, un puisi vēlies pozitīvi samulsināt, tad noteikti piedāvā otrai pusītei izlaist kādu danci un pārvarēt neveiklo mirkli pie spriganiem deju soļiem. Met kautrību pie malas un mācies no šova dalībnieces Kristīnas. Apskati īstu randiņa paraugstundu, ar jautru danci.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl