2 komentāri

Elizabete ir 74 gadus veca sieviete, kura šajā cienījamā vecumā ir spējīga pārsteigt pasauli un parūpēties par savu izskatu. Pateicoties saviem zaļās krāsas matiem, Elizabete ir kļuvusi par zaļo lēdiju.

Ikdienā Elizabetei visam ir jābūt zaļā krāsā. Savos 74 gados viņa krāso zaļas acu ēnas, nagus, zaļus matus, ģērbjas zaļās krāsas drēbēs un dzīvo zaļās krāsas istabā, kur viss, pilnīgi viss, ir zaļā krāsā. Pievienotajā videoklipā ir redzams, ka viņas skapī atrodas tikai stilīgas, zaļas krāsas drēbes. Elizabete stāsta, ka kļuva par zaļo lēdiju aptuveni pirms 16–20 gadiem. Uz ielas Elizabeti ir grūti nepamanīt, bieži svešinieki viņai izsaka komplimentus par košo krāsu, kas ir citu cilvēku mīļākā krāsa. Arī viņas vīrs atbalsta sievietes dīvainības un neierasto dzīves ritumu. Kas ir šī sieviete un kāds ir viņas iedvesmojošais stāsts, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl