VIDEO: pirmais Tēta nedienas Latvijā sveiciens no ārzemēm; Valērijs greizsirdīgs

Komentāri

Čau, vīriņ, čau, bērni, sveiciens no Zviedrijas! Tā savu sveicienu iesāka Tēta nedienas Latvijā 11. sērijas varone Kristīne, sūtot sveicienu galvenajam varonim šajā sērijā – tētim Valērijam.

Kamēr bērni skumst un ilgojas pēc mammas Kristīnes, viņa baudīja piecu dienu atpūtu Stokholmā, Zviedrijas galvaspilsētā. Tikmēr Valērijs, Kristīnes vīrs, vien pajautāja – vai esi atradusi jaunu vīru?

Arī Kristīne saņēma sveicienu no ģimenes, visi strādā, cīnās un ļoti cer uz galveno balvu, ko arī godam saņēma. Skaties video aizkustinošo sveicienu!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl