Video: pašdarinātas dāvanas ģimenei

Komentāri

Nereti Ziemassvētki ir gaidītākais notikums. Zinām, ka ikdienas steiga norims un varēsim būt kopā ar saviem mīļajiem.

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir steigas pilns, bieži vien mūs pārņem stress un Ziemassvētku dāvanu drudzis. Vitas un Tomasa ģimene šos svētkus izbauda mierīgi un jau laikus ir sagatavojuši Ziemassvētku dāvanas, kas ir nākušas no sirds. Vita un Tomass Ziemassvētkos ir sagatavojuši personalizētas dāvanas, un viena no tām ir “kanva” jeb liela izmēra fotogrāfija, kas ir veidota uz audekla un ierāmēta koka rāmī. Foto ir brīnišķīga dāvana, tās ir sajūtas un atmiņas. Materiālajām vērtībām nav nozīmes, jo tāpat liela daļa nespēs iegūt to, ko vēlas, savukārt atmiņas mums neizgaist. Ģimene akcentē, ka nav svarīgi ko uzdāvināt, bet svarīgi ir tas, kāpēc tu dāvini, ko tu ar to esi domājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ģimene Ziemassvētku dāvanas ir sagatavojusi laikus un šogad ir izveidojusi personalizētu ģimenes kalendāru, kurā ir iespējams atzīmēt ģimenei svarīgas dienas, kā bērnu dzimšanas dienas, kāzu jubilejas un citus nozīmīgus notikumus. Kalendārs ir lieliska dāvana vecvecākiem, kurā ir iemūžināta visa ģimene, gan bērni, gan mazbērni. Šādas dāvanas  ir nozīmīgas, jo cilvēks spēj novērtēt otra laiku un ieguldījumu pie dāvanas veidošanas.
Savukārt, runājot par bērnu, ir svarīgi atcerēties par Ziemassvētku vecīša vēstulēm, kas padara bērnus priecīgus un ticīgus, jo Ziemassvētku vecītis ir tas, kurš piepilda bērna kaislīgās vēlmes.

Foto

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl