Video: pašdarinātas dāvanas ģimenei

Pievienot komentāru
Video: pašdarinātas dāvanas ģimenei
Foto: ekrānuzņēmums

Nereti Ziemassvētki ir gaidītākais notikums. Zinām, ka ikdienas steiga norims un varēsim būt kopā ar saviem mīļajiem.

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir steigas pilns, bieži vien mūs pārņem stress un Ziemassvētku dāvanu drudzis. Vitas un Tomasa ģimene šos svētkus izbauda mierīgi un jau laikus ir sagatavojuši Ziemassvētku dāvanas, kas ir nākušas no sirds. Vita un Tomass Ziemassvētkos ir sagatavojuši personalizētas dāvanas, un viena no tām ir “kanva” jeb liela izmēra fotogrāfija, kas ir veidota uz audekla un ierāmēta koka rāmī. Foto ir brīnišķīga dāvana, tās ir sajūtas un atmiņas. Materiālajām vērtībām nav nozīmes, jo tāpat liela daļa nespēs iegūt to, ko vēlas, savukārt atmiņas mums neizgaist. Ģimene akcentē, ka nav svarīgi ko uzdāvināt, bet svarīgi ir tas, kāpēc tu dāvini, ko tu ar to esi domājusi.

Video

Ģimene Ziemassvētku dāvanas ir sagatavojusi laikus un šogad ir izveidojusi personalizētu ģimenes kalendāru, kurā ir iespējams atzīmēt ģimenei svarīgas dienas, kā bērnu dzimšanas dienas, kāzu jubilejas un citus nozīmīgus notikumus. Kalendārs ir lieliska dāvana vecvecākiem, kurā ir iemūžināta visa ģimene, gan bērni, gan mazbērni. Šādas dāvanas  ir nozīmīgas, jo cilvēks spēj novērtēt otra laiku un ieguldījumu pie dāvanas veidošanas.
Savukārt, runājot par bērnu, ir svarīgi atcerēties par Ziemassvētku vecīša vēstulēm, kas padara bērnus priecīgus un ticīgus, jo Ziemassvētku vecītis ir tas, kurš piepilda bērna kaislīgās vēlmes.

Foto