VIDEO: pagatavo Laimes cepumus pāris minūtēs un pārsteidz ciemiņus

Komentāri

Lai pārsteigtu savus viesus, reizēm nepieciešams pavisam nedaudz. Raidījuma Gatavo3 dalībniece Anna nodemonstrē, kā var pagatavot Laimes cepumus, kuros “iecepti” vēlējumi. Turklāt šo jauko pārsteigumu var pagatavot ļoti vienkārši un ātri.

Pirms ķeries pie cepumu mīklas gatavošanas, uzraksti uz garām, šaurām papīra loksnītēm kādu novēlējumu, dzejoli, vai atziņu,  – tas ir tavas fantāzijas lidojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laimes cepumi

Sastāvdaļas:

  • 1 olas baltums;
  • 1,5 ēdamk.eļļas;
  • 1 ēdamk. kukurūzas cietes;
  • 35 g ar kviešu milti;
  • 60 g pūdercukurs;
  • nedaudz sāls;
  • 1/2 ēdamk. ūdens

Foto

Pagatavošana

Olas baltumu sakul ar eļļu. Pēc tam pievieno pārējās sastāvdaļas. Krāsni sakarsē 150 grādu temperatūrā. Uz pannas uzklāj cepampapīrs. Vienam cepumam vajadzīga 1 ēdamkarote cepumu mīklas. Vienlaicīgi Anna iesaka cept 3 -4 cepumus, jo tie ir jācep ļoti īsu laiku un tūdaļ jāsaloka, tādēļ nav vērts cept daudz cepumu, jo var nepaspēt, pirms tie sacietē, salocīt. Jācep 15  minūtes, kamēr maliņas cepumam kļūst zeltaini brūnas.  Kad cepums gatavs, uzliec tam pa vidu zīmīti ar novēlējumu un aizloki.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl