VIDEO: pagatavo kopā ar Antru Stafecku viņas bērnības salātus!

Komentāri

Brokastis ir laiks, kad virtuvē nav īpaši daudz laika rosīties, tāpēc allaž jāizdomā maltīte, ko var pagatavot ļoti ātri. Raidījumā LNT Brokastis dziedātāja Antra Stafecka ierāda, kā gatavojami salāti, ko viņa pati jau meistarojusi, būdama maza meitene.

Bērnībā Antra bieži dzīvojusi Aizkrauklē pie omītes, kur ar draudzenēm – kā jau visas meitenes, spēlējusi “mājās”. Protams, ka mājās jāgatavo ēst. Lai pagatavotu maltīti, visas draudzīgi gājušas “pa kluso” omītes dārzā un “čiepušas” visu, ko varējušas tur atrast – salātus, burkānus, gurķus, tomātus, papriku, lociņus un dilles. Ieguvums pārtapis salātos.

No bērnības tad arī ir saglabājusies Antras laša salātu pamatrecepte. Tiesa gan, lasis, citrons un olīvas salātiem piebiedrojušies krietni vien vēlāk.

Foto

Starp citu, Antrai olīvas kādreiz nav garšojušas. Dziedātāja zaudējusi kādās derībās, un tāpēc Antrai bijis jāapēd desmit tumšās olīvas. Pie kādas ceturtās melnās olīvas ir… iegaršojušās.

Atšķirībā no citiem savas profesijas pārstāvjiem, Antra ceļas agri –  ap plkst. 8 no rīta, jo tad mostas abi bērni. Tieši brokastis Antras ģimenē ir kopīgās maltītes, jo gan pusdienas, gan vakariņas darba specifikas dēļ visbiežāk iznāk ieturēt atsevišķi.

Gatavojot brokastu salātus, Antra stāsta par sirsnīgāko projektu, kurā viņa jebkad ir piedalījusies un kas tūlīt, tūlīt sāksies.

Video

Lasi vēl