Video: pagatavo karnevāla aksesuārus

Pievienot komentāru
Video: pagatavo karnevāla aksesuārus
Foto: ekrānuzņēmums

Vecgada vakars tiek pavadīts ļoti dažādi. Ģimenēs, kur ir mazi bērni, šie svētki ir nedaudz mierīgāki, bet tajās, kurās bērni ir paaugušies, ballīte sit augstu vilni. Raidījumā ciemojas māmiņa māksliniece, kura gatavo karnevāla rotas.

Māmiņa Kristīne audzina divus bērnus Miķeli un Katrīnu. Ikdienā viņa dara daudz brīnumainu lietu, jo ir māksliniece. Kristīne gatavo gan metāla rotas, gan abstraktus mākslas darbus. Kristīne pierāda, ka gatavot karnevāla rotas ir pa spēkam jebkurai no mums. Lai sagatavotu gan sevi, gan mazākās atvases Jaunā gada svinībām, Kristīne dalās pieredzē un sniedz ieskatu, kā pagatavot Jaunā gada matu rotu, kas lieliski noderēs karnevālam vai vienkārši Jaunā gada sagaidīšanai.

Foto

Lai pagatavotu amizantu galvas rotu eglīti, ir nepieciešams papīrs, filca loksnes, karstā līme, neliels tilla audums, vienkārša matu stīpa un aksesuāri. Par matu rotas materiālu vari izmantot filcu. Filcs ir unikāls materiāls rotu gatavošanai, jo no tā ir iespējams pagatavot gandrīz visu. Lai eglīte turētos var tikt izmantota PVA līme un karstā līmes pistole, bet no tās ir jāuzmanās, jo vari apdedzināt rokas. Kā norāda Kristīne, viņas dzīve ir viens liels karnevāls, jo gatavot un radīt mākslas darbus ir aizraujoši, un katra diena ir radošuma pilna.

Video