Video: pagatavo karnevāla aksesuārus

Komentāri

Vecgada vakars tiek pavadīts ļoti dažādi. Ģimenēs, kur ir mazi bērni, šie svētki ir nedaudz mierīgāki, bet tajās, kurās bērni ir paaugušies, ballīte sit augstu vilni. Raidījumā ciemojas māmiņa māksliniece, kura gatavo karnevāla rotas.

Māmiņa Kristīne audzina divus bērnus Miķeli un Katrīnu. Ikdienā viņa dara daudz brīnumainu lietu, jo ir māksliniece. Kristīne gatavo gan metāla rotas, gan abstraktus mākslas darbus. Kristīne pierāda, ka gatavot karnevāla rotas ir pa spēkam jebkurai no mums. Lai sagatavotu gan sevi, gan mazākās atvases Jaunā gada svinībām, Kristīne dalās pieredzē un sniedz ieskatu, kā pagatavot Jaunā gada matu rotu, kas lieliski noderēs karnevālam vai vienkārši Jaunā gada sagaidīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai pagatavotu amizantu galvas rotu eglīti, ir nepieciešams papīrs, filca loksnes, karstā līme, neliels tilla audums, vienkārša matu stīpa un aksesuāri. Par matu rotas materiālu vari izmantot filcu. Filcs ir unikāls materiāls rotu gatavošanai, jo no tā ir iespējams pagatavot gandrīz visu. Lai eglīte turētos var tikt izmantota PVA līme un karstā līmes pistole, bet no tās ir jāuzmanās, jo vari apdedzināt rokas. Kā norāda Kristīne, viņas dzīve ir viens liels karnevāls, jo gatavot un radīt mākslas darbus ir aizraujoši, un katra diena ir radošuma pilna.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl