VIDEO: noskaties un ņem vērā, ka legingi nav bikses!

1 komentārs

Legingi joprojām ir viens no pavasara un vasaras aktuālākajiem apģērba gabaliem. Šoreiz raidījuma LNT Brokastis stila eksperte Indra Salceviča izaicina Jūliju un Asju, lai viņas izveido apģērba komplektu, kura “centrā” ir legingi.

Indra dod meitenēm uzdevumu legingus iekļaut apģērba komplektā, kas ir pēc iespējas stilīgāks, atraktīvāks, košās krāsās, vārdu sakot – jauneklīgs. Rezultātus vērtēs ne tikai stilistes, bet arī tirdzniecības parka Alfa apmeklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenēm patīk Indras izvēlēto legingu krāsa, un viņas ar interesi ķeras pie pārējo drēbju un aksesuāru meklēšanas.

Jūlija parasti, ieejot veikalā, uzreiz redz, kas viņai nepieciešams. Šoreiz uzreiz nevar izlemt, vai veidot savu tēlu sportiskā vai klasiskā stilā. Jūlija pati sevi nodēvē par žagatiņu, jo viņai vienmēr gribas piemērīt pēc iespējas vairāk aksesuāru un drēbju. Apavus Jūlija izvēlas sportiskus.

Asjas uzmanību piesaista balta blūze, jo jauniete zina, ka tas būs šīs vasaras trends. Apaļas saules brilles bija aktuālas gan pagājušajā vasarā, gan būs arī šogad.

Foto

Indra atzīst, ka meitenes ir apģērbušās visai līdzīgi. Viņu izvēlēto stilu nodēvē par Kardašjanu ģimenes pārstāvēm.  Stiliste uzsver, ka meitenes bieži Latvijā “grēko” un neņem vērā, ka legingi nav bikses. Legingiem vienmēr ir klāt jāizvēlas blūze vai tops, kas, vislabākajā gadījumā ir nedaudz pāri sēžamvietai, bet nekādā gadījumā nedrīkst “beigties” jostas vietā.

Gan Indra, gan tirdzniecības parka apmeklētāji ar lielāku punktu skaitu novērtē Jūlijas izvēlēto apģērbu.

Video

TOP komentāri

  • irir
    0 0 0

    irir

    Legingi ir vislabākās bikses,ja vien tos nevelk tādas kā tā Indra!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl