Komentāri

Ja arī tev brīvdienās, tieši tāpat kā grupas The Sound poets mūziķiem, brokastis pārvēršas par brokastpusdienām, noteikti skaties, kā viņi gatavo savas brīvdienu vēlās brokastis. Iespējams, uzzināsi kādu nelielu, bet jaunu ideju.

Ikdienā grupas Sound poets dalībnieki Jānis Aišpurs, Normunds Lukša, un Pēteris Lunde dzer smūtijus – cik vien iespējams, dažādus un veselīgus. Brīvdienās gan mēdz sevi palutināt ar kaut ko ne tik veselīgu, piemēram, ceptu olu, kur galvenā pildījuma sastāvdaļa ir čili pipars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau kādu pusgadu grupā esot svaigo sulu un smūtiju trends. Grupas dalībnieks Pēteris esot bijis pirmais, kurš mēnesi dzēris tikai un vienīgi svaigi spiestas sulas. Gan augļu, gan dārzeņu: burkānu, seleriju, ķirbju, biešu, ābolu, apelsīnu utt. Vīriem tagad ir skaidrs, ka  svaigi spiestās sulās ir pilnīgi viss, kas vajadzīgs pieauguša un nobrieduša cilvēka organismam.

Jānis Aišpurs brokastīs ēd putras, smūtijus un dzer svaigu sulu. Savukārt Normunds ir pārliecinājies, ja brokastīs izdzer vismaz puslitru svaigi spiestas sulas, pusdienas sāk kāroties tikai pāris stundas pēc pusdienlaika.

Foto

Piedāvāto brokastu smūtija recepti Jānis Aišpurs esot nošpikojis no Līgas Andžānes, ko viņa nodēvējusi par enerģijas bumbu visai dienai. Jāņa gatavotā smūtija sastāvā ir laima sula, spināti, apelsīnu sula un banāns un ķirbis, Grupas mūziķiem ļoti garšo asi ēdieni. Pēteris, cepot olas, izmanto čili piparus un sieru. Sakultas olas, izlej uz pannas, kad pavisam nedaudz pacepušās, uzber  sagrieztu čili un sarīvētu sieru. Kad olas izcepušās, tās pannā pārloka uz pusēm, lai siers un čili būtu kā pildījums.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl