VIDEO: noderīgi padomi, kā izdekorēt Līgosvētku galdu

0 Komentāru
VIDEO: noderīgi padomi, kā izdekorēt Līgosvētku galdu
Foto: ekrānuzņēmums

Līgosvētkos visi darāmie darbi ir patīkami, bet viens no jaukākajiem – svētku galda un telpu dekorēšana. Ja tev vēl nav konkrēta plāna, kā izrotāt vakara svinību vietu, lūk, jaunas un interesantas idejas, ko piedāvā raidījums LNT Brokastis.

Dekoratore Baiba Prindule stāsta, ka jāņuzāles var droši plūkt ne tikai pļavā, bet arī mežā. Viņa iesaka izmēģināt rotāšanas paņēmienu, kad visas jāņuzāles telpu un pagalma dekorēšanai izmantojam tās, kas ir zaļas, par pamatu ņemot papardes.

Baiba uz Līgosvētku galda šodien ierosina klāt baltu galdautu, jo uzskata, ka mūsdienās par maz pievēršam uzmanību tam, kas mācīts mūsu vecmāmiņām un vecvecmāmiņām. Tādēļ viņa centīsies iztikt bez superoriģināliem dekorēšanas risinājumiem, bet centīsies radīt vienkāršu, skaistu un mīļu svētku gaisotni. Tādēļ galvenie elementi: zaļš, balts un māls, bet pamats – stikls.

Foto

Baiba raidījuma LNT Brokastis skatītājiem atklāj mazus, bet ļoti vajadzīgus knifiņus, kas noder Līgosvētku galda dekorēšanai, piemēram, kā labāk sakārtot vāzē jāņuzāles. Vai arī,  – vainadziņus var izmantot ne tikai kā galvas rotu, bet arī kā galda dekoru, sienas dekoru vai šķīvja dekoru.

Video

0 Komentāru