1 komentārs

Mirjana Kika Milosēviča ir neticami radoša grima māksliniece. Viņas radītais koka lelles grims ir nereāls un videoklipā nav saprotams, vai tiešām tajā ir redzama koka lelle, vai tomēr dzīva sieviete.

Kosmētika dara brīnumus, tas ir fakts. Optiskā ilūzija bieži ir redzama uz dažādiem mākslas darbiem. Reti kad esam novērojušas optisko ilūziju, skatoties uz sievietes ķermeņa. Šī sieviete ar kosmētiku ir radījusi ko neticamu. Videoklipa sākumā ir redzama, kā patiesībā izskatās grima māksliniece, bet, sekundēm ritot, kad kosmētika pārklāj sievietes ķermeni, ir redzamas pirmās ilūzijas pazīmes. Kad sievietes ķermenis jau ir noklāts ar grima kārtu, tās rezultāts ir neticamas. Acis nespēs aptvert, vai tiešām tā ir dzīva sieviete vai lelle. Šo varētu dēvēt par nepārspējamu skaistumkopšanas paraugstundu, kas jāredz ikvienai.

Video

TOP komentāri

  • Iluta
    0 0 0

    Iluta

    Goda VĀRDS! Līdz pat pēdējai minūtei nespēju noticēt ka tā tiešām ir dzīva sieviete. WOw, vnk wooow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl