VIDEO: negaidīts pavērsiens šovā! Kāpēc Edgars iepazīstināja Sintiju ar savu līgaviņu?

Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem pēdējā sērijā uz randiņu pošas brīvā meitene Sintija, kurai randiņš sagādās ne vienu vien pārsteigumu. Negaidīti skūpsti un pirātu stilā ieturētas vakariņas. Kas vēl šovakar sagaida šova varoni Sintiju?

Šova dalībniece, brīvā meitene Sintija, ir aktīva un mērķtiecīga sieviete, kura gatavojas treneres karjerai. Pati sevi dēvē par svilpasti. Viņai nepatīk vīrieši, kuri ir ”lupatas” un mētājas pa gaisu. Sintijas ideālajam vīrietim ir jāpatīk vismaz 17 sporta veidiem, un 5 no tiem jāmāk. Viņas ideālais vīrietis nedrīkst dzīvot pie mammas, prot izdarīt visu to, ko pati nemāk, un viņam ir jābūt Mistera Bīna radiniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Randiņš ar Edgaru Sintijai izvēršas ļoti neparasts. Edgars randiņu ietur pirātu stilā, piedomājot par atmosfēru, un, lai atvieglotu sev dzīvi, Edgars pat ir nolīdzis sulaini. Pirms randiņa Edgars ar sievu aktīvi noslēpa, visu, kas draud randiņu izgāzt, tomēr Sintija ir īsta sieviete, un kā jau katrai sievietei arī viņai piemīt izmeklētājas šarms. Viņa spēj atrast par vissīkākos noslēpumus, kas var pateikt, vai puisis ir brīvs, vai aizņemts.

Kamēr Sintija Edgaram ir lūgusi uzrakstīt dzejas rindas, tikmēr ar viņa atļauju pati izokšķerē māju. Sintijai atrodot, ko ļoti īpašu, Edgara seja mainās, un viņš saprot, ka randiņš ir sagājis grīstē. Ko gan tik vērtīgu Sintija atrada, ka Edgars ir gatavs padoties un pierādīt, ka mīlestība ir svarīgāka par naudu? To skaties pievienotajā videoklipā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl