VIDEO: modes aktualitāte – garā veste. Ar ko visstilīgāk to sakomplektēt

Komentāri

Laikā, kad norisinās Rīgas Modes nedēļa, arī tu noteikti vēlies būt apģērbta stilīgi un aktuāli. Vēl jo vairāk, ja gatavojies apmeklēt šo pasākumu, tad droši vien tev modes jaunās vēsmas nav vienaldzīgas.

Stiliste Indra Salceviča divām jaunām dāmām dod uzdevumu: izveidot apģērba komplektu, kura pamatā ir garā veste. Šis apģērba gabals šobrīd ir iekļauts visu vadošo modes zīmolu jaunajā kolekcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Divas vienādas garās vestes, divas dažādas meitenes un pavisam divi dažādi apģērba komplekti. Skaties video un uzzini, kādus ieteikumus sniedz Indra Salceviča, novērtējot meiteņu veikumu

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl