VIDEO: misija Suši jeb virtuvē satiekas kungi. Uzvar neprofesionālis

Komentāri

Šodien raidījuma Bez Tabu rubrikas Mājsaimnieces pret pavāriem uzmanības centrā suši gatavošana. Par uzvarētāja titulu sacenšas divi kungi, bet vērtēs – dāma. 

Uldis Celmiņš. Dzimis pavāru ģimenē, bet pats nekad nav sapņojis kļūt par pavāru. Strādā tirdzniecībā un kopš pirmo reizi pagaršojis suši, sapratis, ka tas ir viņa mīļākais ēdiens, un to noteikti jāiemācās pagatavot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Roberts Abrams. Pirmo mannas putru izvārījis sešu gadu vecumā un tad arī sapratis, ka būs pavārs. Roberts specializējies suši gatavošanā un padziļināti prasmes apguvis Norvēģijā pie īsta japāņa.

Abi satiekas, lai dalītos suši gatavošanas noslēpumos.  Rīsi ir pati svarīgākā suši sastāvdaļa un, ja pavārs gatavo pēc īpašas sev izstrādātas metodes rīsu tvaicējamā aparātā, tad mājsaimnieks gatavo pa mājas modei. Taču pats galvenais ir rūpīga rīsu noskalošana, līdz ūdens no balta kļūst dzidrs. Mājsaimnieks noskalotos rīsus uzreiz liek  vārīties, tikmēr pavārs tos vispirms 20 minūtes mērcē un tikai tad liek tvaicējamā katlā uz 45 minūtēm.

Foto

Kamēr gatavojas rīsi, puiši sagatavo pildījumus. To katrs izvēlas pēc sirds patikšanas. Varot likt pat siļķi, ja garšo.

Roberta gatavot suši pildījumu sastāvdaļas:

 • fritētas garneles;
 • svaigs lasis;
 • gurķi,;
 • salāti;
 • rukola;
 • marinētas jūras aļģes;
 • svaigs siers;
 • tuncis.

Ulda gatavoto suši pildījumu sastāvdaļas:

 • apcepts lasis ar sezamu,
 • gurķi,
 • šitake sēnes,
 • garneles.

Katrs pagatavo četrus dažādus suši. Lielākā cīņa sākas tīšanas brīdī, tur protams, veiklāks ir profesionālis. Viņa rekords ir 12 parastie suši deviņās minūtēs.

Taču uzvarētāju un Kikoman dāvanu groza ieguvēju nosaka eksperte. Šoreiz tā ir modes māksliniece Natālija Jansone, kura garšīgākos suši ēdusi Tokijā, savā dzimšanas dienā, kādā necilā ēstuvītē. Natālija garšo, bauda ar acīm, atzinīgi novērtē, ka katrs suši izskatās, kā profesionāļa gatavots. Un viņa kādu brīdi svārstās, pirms paziņot uzvarētāju. Un šoreiz tas ir neprofesionālis Uldis Celmiņš.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl