Komentāri

Iepriekšējā sezonā seriālā UgunsGrēks pret pašu gribu apprecējās Luīze un Gunārs, tādā veidā pildot Luīzes gaidāmā bērna tēva Vadima paštaisnos noteikumus. Nedz līgava, nedz līgavainis nebija sajūsmā par šīm piespiedu kāzām. 

Gunārs jau cerēja, ka viņam uzsmaidīs laime un ceremonija beigsies bez gaidāmā rezultāta, jo laulību reģistrācijas laikā Luīzei sākās dzemdības. Tomēr “gādīgais” Vadims darīja visu, lai Luīze un Gunārs tomēr paraksta “papīrus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču nepagāja ilgs laiks, iekams Luīze sāka novērtēt sava vīra pozitīvās īpašības. Tiesa, Gunārs pagaidām vēl nesaskata savā laulātajā draudzenē savu sapņu sievieti.

Foto

Toties Luīze nesēž “rokas klēpī salikusi”. Pamazām un nemanāmi viņa ievelk Gunāru savos tīklos. Iesākumā – apkampiens, tad skūpsts, bet pēc tam – jau kaili pleci. Interesanti, vai Gunārs ieķersies izliktajos tīklos?

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl