VIDEO: meitiņa, ilgodamies pēc mammas, noskaita aizkustinošu dzejolīti

Komentāri

Ozolnieku pagastā dzīvojošie Rolands un Ramona, kuri audzina divas burvīgas meitiņas Šarloti un Amēliju, bija Tēta nedienas Latvijā 12. sērijas galvenie varoņi. Abi nav precējušies, bet dzīvo laimīgi kopā. Šajā sērijā videosveiciens bija īpaši aizkustinošs.

“Čau, mani mīļie! Klausiet tēti!” tā iesākās Ramonas videosveiciens. Mamma atzina, ka viņai ļoti pietrūkst ģimenes, un arī mazās meitiņas sakreņķējās par mammas prombūtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čaklais tētis Rolands atbildēja mīļotajai ar pozitīvu videosveicienu. Tika saņemts arī dzejolītis no vecākās meitiņas Šarlotes. Kāds – noskaties šajā video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl