VIDEO: meitene krīt panikā, ģērbjot nost 100 kārtas drēbju

1 komentārs

Pēdējā laikā internets ir apsēsts ar videoklipiem, kuros ir redzams, kā sievietes pieņem izaicinājumu un dara lietas, ko ikdienā nekad nedarītu. Viss sākās ar nevainīgu joku, kas notiek, ja uz sievietes sejas tiek uzklātas 100 kārtas ar kosmētiku. Lai arī kosmētikas joki jau ir izsmelti, jaunu ideju netrūkst.

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzama meitene, kura pieņēmusi izaicinājumu apģērbties ar 100 kārtām drēbju. Lai arī šis piedāvājums var šķist vilinošs, meitene par to nemaz nepriecājās. Videoklipā ir redzams, ka meitenei sākās panika, jo 100 kārtas ar drēbēm nav nemaz tik viegli noģērbt. Kāda bija viņas reakcija, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

100 kārtas ar kosmētiku uz sejas, vari skatīties šeit.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl