VIDEO: mazulīte ”uzmet lūpu” un neļauj tētim skūpstīt mammu

Komentāri

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā maza meitenīte kļūst greizsirdīga uz vecākiem, kad abi skūpstās viņas klātbūtnē.

Mazā video zvaigzne ir meitenīte vārdā Ella, kura kļuvusi populāra sociālajos tīklos, pateicoties ievietotajam videoklipam interneta vietnē Youtube.com. Ellas vecāki ir uzņēmuši īsu video, kurā redzams, kā Ella sāk raudāt, kad viņas tētis mēģina noskūpstīt mammu jeb savu sievu. Mazās dīvas sejas izteiksme izsaka pilnīgi visu. Uzmesta apakšlūpa un asaras. Bet, lai savu meitiņu uzjautrinātu, tēvs sāk smaidīt un iedot mazajai nelielu buču uz vaiga, kas momentāni maina Ellas reakciju. Jauko un smieklīgo video skaties turpmāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl