VIDEO: mazs zilonēns ”sit kanti” jaunām sievietēm

4 komentāri

Ne tikai kucēniem, bet arī ziloņu mazuļiem patīk negantas spēlītes. Internetā uzmanību izpelnījies video, kurā redzams, kā mazs zilonēns ”uzbrūk” meitenēm un mēģina ar viņām spēlēties.

Sociālajā vietnē Facebook.com ir ievietots video klips, kurā redzams, kā mazs zilonēns draiski daudzās ar jaunām meitenēm. Var redzēt, ka pats dzīvnieciņš un abas meitenes par šādām izpriecām ir sajūsmā. Mazais zilonēns uzvedās gluži kā kucēns, kam pietrūkst uzmanība un spēles ir vienīgā lieta, kas ir padomā turpmākajās stundās. Mīlīgo video skaties turpmāk. Tava sirds tiks aizkustināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl