VIDEO: mazs zilonēns ”sit kanti” jaunām sievietēm

4 komentāri

Ne tikai kucēniem, bet arī ziloņu mazuļiem patīk negantas spēlītes. Internetā uzmanību izpelnījies video, kurā redzams, kā mazs zilonēns ”uzbrūk” meitenēm un mēģina ar viņām spēlēties.

Sociālajā vietnē Facebook.com ir ievietots video klips, kurā redzams, kā mazs zilonēns draiski daudzās ar jaunām meitenēm. Var redzēt, ka pats dzīvnieciņš un abas meitenes par šādām izpriecām ir sajūsmā. Mazais zilonēns uzvedās gluži kā kucēns, kam pietrūkst uzmanība un spēles ir vienīgā lieta, kas ir padomā turpmākajās stundās. Mīlīgo video skaties turpmāk. Tava sirds tiks aizkustināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl