VIDEO: maza meitenīte ”nozog” laulību ceremoniju

1 komentārs
VIDEO: maza meitenīte ”nozog” laulību ceremoniju

Kāzu dienai vajadzētu būt svinībām starp līgavu un līgavaini. Bet reizēm kāds ģimenes loceklis var pamatīgi pārsteigt visus kāzu viesus un pašu jauno pāri, ar ko ļoti smieklīgu un aizraujošu.

Kāds pāris dalījās ar savu pieredzi laulību ceremonijas laikā. Melburnā, Toms un Ketija, stāvot pie mācītāja un dodot zvērestu, nemaz nevarēja aizdomāties, ka viņu abu kāzu dienā notiks kāds neticams kuriozs. Līgavaiņa Toma jaunākā brāļa meita padarīja šo dienu neizmirstamu. Mazajai meitenītei kāzās bija savs uzdevums, viņa bija puķu meitene, kura līgavai pienes ziedus, bet ceremonijas laikā mazā meitenīte skrēja pa terasi, pievēršot visu uzmanību sev. Bet tas vēl nav viss.

Foto: kāzu ziedi

Video ir redzams pakaļdzīšanās sižets, jo mazajai puķu meitenei aiz muguras skrēja līdzi māte, lai viņas meita neiekristu ezerā. Skats no malas patiešām ir smieklīgs. Kas gan būtu domājis, ka zvērestu nodošanas laikā, gar laulāto pāri skries maza meitenīte. Skaties asprātīgo video zemāk. Kā arī apskati, kā līgava par mata tiesu izvairījās no traģēdijas. Video skaties šeit.

Video

1 komentārs