VIDEO: maza meitenīte ”iekaro” tēva klēpi drošsirdīgā veidā

Komentāri

Sociālajā vietnē Facebook.com ir ievietots ļoti sirsnīgs video, kur maza meitenīte izpauž savu spītnieces dabu un izbauda tēva siltos apskāvienus.

Tā dzīvē mēdz notikt. Bērni izaug un tēva mīlestība pusaudžu gados iet pa gaisu. Pirmajā vietā ir puiši, randiņi un kolosāli piedzīvojumi. Tādēļ, kamēr bērns vēl ir maziņš, ir jāizbauda viss, ko viņš var sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maza būdama, tēva klēpis ir drošākā vieta, kur patverties. Šajā video mazā dūda iekaro tēva klēpi un ļoti drošsirdīgā veidā tēvam liek saprast, ka viņa nevēlas, lai tēvs viņu beigtu samīļot un apsaukt. Skaties turpmāk redzamo sirsnīgo video.

Video

When you hope the hug never ends <3Follow – Going Viral

Posted by Going Viral on Monday, 14 March 2016

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl