Komentāri

Vakar seriāla Viņas melo labāk veidotāji sezonas atklāšanas pasākumā deva iespēju klātesošajiem prognožu spēlē pašiem uzminēt potenciālos mīlas pārus un, protams, arī mīlas trīsstūrus. Filmas varoņu fotoattēlus varēja salikt kopā “pa divi un vairāk” kā vien sirds, prāts un video fragmentos redzētais teica priekšā.

Atzīšos, ka es šajā spēlē ieguvu vienu no divām balvām, kuras piešķīra tiem, kas vistuvāk bija noteikuši gaidāmo mīlas intrigu dalībniekus. Tā kā pilnīgi pareizais rezultāts nevienam galu galā tā arī netika atklāts, varu pačukstēt, kāda bija mana izvēle. Viens otrā pārsteidzoši ieskatīsies Marta (aktrise Evija Skulte) un Māris (aktieris Andris Bulis). Baiba (aktrise Elīna Vāne) tomēr neatdos Martai Mārtiņu (aktieris Ģirts Liuziniks).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vēl no video fragmentos redzētā  izsecināju, ka Margo (aktrise Karīna Tatārinova) būs savaldzinājusi vienlaicīgi tēvu un dēlu Blūmus (aktieri Normunds Laizāns un Gints Andžāns). Tā kā jebkurā seriālā ir nepieciešamas arī kādas rāmas un stabilas attiecības, tikai ar nelieliem starpgadījumiem, bet viens otru turpinās mīlēt Marija un Arvis (Anete Krasovska un Lauris Dzelzītis). Kā nu viss būs: kurš ar kuru un kāpēc, skatīsimies jau no 23.maija kanālā Tv3, plkst.20:20! 

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl