VIDEO: mācītāja klātbūtnē seksīgā Evelīna samulst un atklāj domas par attiecību tuvību!

1 komentārs
VIDEO: mācītāja klātbūtnē seksīgā Evelīna samulst un atklāj domas par attiecību tuvību!
Foto: ekrānuzņēmums

Straujais sākums Evelīnai un Aināram ir bijis īsts izaicinājums. Ainārs ir vīrietis, kuram pārsteigumu radīšana pirmajos randiņos netrūkst. Šoreiz Ainārs organizējis seksīgajai Evelīnai tikšanos ar mācītāju, kuras laikā Evelīna pamatīgi samulst.

Lai randiņa laikā pārsteigtu Evelīnu, Ainārs viņai ir sagādājis tikšanos ar svēto tēvu – mācītāju. Tikšanās laikā Evelīna pamatīgi samulst, bet mācītājs uztur sarunu, vaicājot par abu attiecībām un domām par nākotnes plāniem.

Foto

Šova laikā Ainārs komentēja, ka starp abiem dzirkstelīte nav zudusi. Pirmās dejas tuvība un straujais pikantais sākums dara savu. Kaisle starp abiem šova dalībniekiem pastāv. Arī šova laikā Evelīna atzīst un piekrīt mācītājam, ka starp abiem cilvēkiem ir jābūt garīgai saiknei, lai attiecības veidotos ilgtermiņā.

Vai seksapīlā Evelīna būs kļuvusi mierīgāka un visas savas kārtis vairs neatklās? Ar kādiem jautājumiem mācītājs samulsina Evelīnu un ko šova dalībniece domā par garīgo un fizisko tuvību, skaties pievienotajā videoklipā.

Video