VIDEO: līgava ļauj apčamdīt savas krūtis, lai iegūtu naudu medusmēnesim

Komentāri

Popularitāti ieguvis video, kurā redzams, kā kāda līgava savā kāzu dienā atļauj viesiem apgramstīt savas krūtis, lai saziedotu naudu medusmēnesim.

Kā jau katrās kāzās, arī Ķīnā visa uzmanība tiek veltīta jaunajam pārim, jo īpaši skaistajai līgaviņai. Viesi ne tikai apbrīno līgavas kāzu kleitu, bet arī viņas krūtis. Kāds ķīniešu pāris nolēmis, ka, lai dodos savā sapņu medusmēnesī, līgava par ziedojumiem atļaus viesiem apčamdīt savas krūtis. Lai arī cik neticami tas nešķistu, bet tā arī notika. Pirms tika apčamdītas līgavas krūtis, viesi iedeva naudu līgavai, un pēc tam viņi varēja dalīties savos priekos. Papildus tam – viesiem tika piedāvāta iespēja arī nobildēties ar līgavu un iemūžināt to brīdi, kad viņi kaislīgi apčamda līgavu. Video skaties turpmāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl