VIDEO: līgava ļauj apčamdīt savas krūtis, lai iegūtu naudu medusmēnesim

Komentāri

Popularitāti ieguvis video, kurā redzams, kā kāda līgava savā kāzu dienā atļauj viesiem apgramstīt savas krūtis, lai saziedotu naudu medusmēnesim.

Kā jau katrās kāzās, arī Ķīnā visa uzmanība tiek veltīta jaunajam pārim, jo īpaši skaistajai līgaviņai. Viesi ne tikai apbrīno līgavas kāzu kleitu, bet arī viņas krūtis. Kāds ķīniešu pāris nolēmis, ka, lai dodos savā sapņu medusmēnesī, līgava par ziedojumiem atļaus viesiem apčamdīt savas krūtis. Lai arī cik neticami tas nešķistu, bet tā arī notika. Pirms tika apčamdītas līgavas krūtis, viesi iedeva naudu līgavai, un pēc tam viņi varēja dalīties savos priekos. Papildus tam – viesiem tika piedāvāta iespēja arī nobildēties ar līgavu un iemūžināt to brīdi, kad viņi kaislīgi apčamda līgavu. Video skaties turpmāk.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl