VIDEO: līgava ar tēvu pārsteidz viesus ar negaidītu kāzu deju!

Komentāri

Tas brīdis, kad ieraugām līgavu un līgavaini, mums acīs sariešas asaras. Neaizmirstams mīlas stāsts, jaunas ģimenes dzīves uzsākšana, ar nepārprotami jaukiem pārsteigumiem. Kā amerikāņu ģimene spēja aizkustināt savus kāzu viesus?

Kāzas pašas par sevi jautrības un emociju pilnas. Tās ne tikai sagādā mazus, sirsnīgus pārsteigumus, bet arī viesi tiek patīkami pārsteigti. Kāzu diena ir viena no dienām, kura paskrien tik ātri, ka vēlamies, lai tā nekad nebeigtos. Šo pašu varētu teikt par kādu amerikāņu ģimeni, kura savu kāzu dienu atcerēsies visu mūžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda meita un viņas tēvs viesiem sagādāja aizraujošu pārsteigumu, nodejojot meitas – tēva deju kāzu dienā. Kādus dejas soļus izvēlējās līgava un viņas tēvs, skaties pievienotajā videoklipā, tu pasmaidīsi.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl