VIDEO: līgava ar tēvu pārsteidz viesus ar negaidītu kāzu deju!

Komentāri

Tas brīdis, kad ieraugām līgavu un līgavaini, mums acīs sariešas asaras. Neaizmirstams mīlas stāsts, jaunas ģimenes dzīves uzsākšana, ar nepārprotami jaukiem pārsteigumiem. Kā amerikāņu ģimene spēja aizkustināt savus kāzu viesus?

Kāzas pašas par sevi jautrības un emociju pilnas. Tās ne tikai sagādā mazus, sirsnīgus pārsteigumus, bet arī viesi tiek patīkami pārsteigti. Kāzu diena ir viena no dienām, kura paskrien tik ātri, ka vēlamies, lai tā nekad nebeigtos. Šo pašu varētu teikt par kādu amerikāņu ģimeni, kura savu kāzu dienu atcerēsies visu mūžu.

Kāda meita un viņas tēvs viesiem sagādāja aizraujošu pārsteigumu, nodejojot meitas – tēva deju kāzu dienā. Kādus dejas soļus izvēlējās līgava un viņas tēvs, skaties pievienotajā videoklipā, tu pasmaidīsi.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl