Komentāri

Noteikti jau labu laiku virtuves tālākajā stūrī krāj maisiņā sīpolu mizas Lieldienu olu krāsošanai. Protams, ka krāsošana ar dabas piedāvātajiem materiāliem ir mūsu mentalitātei un skaistuma izjūtai visatbilstošākais veids. Tomēr, ja pa vidu brūni – dzelteni – zaļganīgajām olām vēlies arī citādākas krāsas, aplūko trīs paņēmienus, kā pavisam vienkārši nokrāsot Lieldienu olas.

Pirmais veids

Iemaisi ūdenī pāris pilienus divu krāsu (var arī vairāku) nagu lakas. Izmaisi un iegremdē tajā vārītu olu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrais veids

Siltā ūdenī izšķīdini pāris pilienus pārtikas krāsvielas, nedaudz pielej etiķi. Ap vārītu olu apliec gumijas. Ieliec olas uz 5-10 minūtēm sagatavotajā krāsainajā ūdenī. Pēc tam noņem no olām gumijas.

Foto

Trešais veids

Nepieciešama krāsaina salvete, līme un vārīta ola. Kā arī nedaudz roku meistarības.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl