VIDEO: lielākā izgāšanās skaistumkonkursa vēsturē

Komentāri

Prieka asaras un skaļi aplausi, skaistumkonkursa kronis uz galvas, ir īsts sapnis, bet, ko darīt, ja tu neesi tā, kura ir ieguvusi šo kroni?

Šī ir lielākā izgāšanās skaistumkonkursu vēsturē, kad tika kronēta nepareizā konkursa dalībniece nejaušības pēc. Par kļūdaino skaistuma karalieni kronēja Miss Kolumbiju Adrianu Gutierezu, un brīdī, kad kronis jau sievietei bija uzlikts uz galvas, pasākumu vadītās skaļi atvainojās, un nolasot ziņu, ir nepareizi nosaucis uzvarētājas vārdu. Pēc šī neveiksmīgā brīža, pasākumu vadītājs atvainojās, un kronēja īsto karalieni, kura ir Miss Filipīnas Pia Alonso Vurctbaha.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl