Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost stāsta par mājdzemdību pieredzi

2 komentāri
Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost stāsta par mājdzemdību pieredzi
INSTAGRAM

13.aprīlī latviešu tetovētā modele Monami Frost kļuva par māmiņu otrajai meitai. Teju divus mēnešus pēc dzemdībām Monami publisko video, kurā pastāsta par mājdzemdībām.

Monami ierakstā stāsta, ka vecākā meita Gabija piedzimusi divas nedēļas ātrāk. Runā, ka otrie bērni parasti piedzimst pirms laika, bet viņas mazā Neo piedzimusi nedēļu un divas dienas vēlāk.

Jaunā māmiņa daudz staigājusi, darījusi ierastos darbus, nebijis laiks domāt, ka dzemdības var sākties jebkuru mirkli.

Kā video blogā atklāj Monami, sāpes sākušās divas dienas pirms piedzimusi Neo.

Sākoties sāpēm, topošā māmiņa izsaukusi vecmāti, sieviete paskatījusies, ka dzemdes atvērums ir tikai 2-3 centimetri un devusies prom. Sakot, lai viņai zvana, ja rodas komplikācijas, kā arī, kad kontrakcijas stundas garumā būs ik pēc 2-3 minūtēm.

Tā kā mazulīte gulējusi ar galviņu uz leju, bet iegriezusies mazliet uz labo pusi, tad vecmāte likusi Monami veikt dažādus vingrinājumus, lai meitiņa sagrieztos uz kreiso pusi.

Sāpēm pārņemot modeles ķermeni, ik pēc 10 minūtēm, viņa ar vīru devusies ne tikai pastaigā, bet arī vakariņās uz indiešu restorānu. Tas skaistajā māmiņā radījis smieklus, jo neviens nav zinājis, ka viņai sākušās dzemdības.

Nakts pagājusi nemierīgi, svaidoties pa gultu sāpēs. Izsauktā vecmāte atnākusi, priecājusies, ka bērniņš vingrojumu iespaidā pareizi pagriezies, ieteikusi ieiet vannā un atslābināties.

Vanna Monami nav palīdzējusi, tāpēc viņa ilgi tajā neuzkavējusies, bet turpinājusi mocīties ar kontrakcijām uz dīvāna.

Pēc astoņām stundām viņa sagaidījusi mirkli, kad kontrakcijas bijušas ik pēc 2-3 minūtēm. Ieradušās divas vecmātes, viena, lai palīdzētu dzemdībās, otra, lai palīdzētu ar jaundzimušo.

Vecmāte ik pēc 15 minūtēm klausījusies meitenītes sirdspukstus, bet viss pārējais bijis jādara pašai Monami.

Skaistules vīrs neatkāpies no viņas ne soli, nesis padzerties, atbalstījis kā vien spējis.

Monami bijis ļoti karsti, viņa no sāpēm vairāk neko nesapratusi. Jau domājusi padoties, bet saņēmusies un teikusi sev, ka to var, ka viņa un mazā Neo var tikt galā ar dzemdībām.

Modele sev iegalvojusi, ka sāpes ir pārejošas un drīz viņa turēs rokās mazulīti un viss būs lieliski.

Nepagājis daudz laika, kad nogājis augļūdens un Monami sajutusi vēlmi spiest. Pēc četrām šādām reizēm mazā Neo ieraudzījusi dienasgaismu.

Vecmāte uzlikusi mazulīti uz māmiņas krūtīm, uzreiz pārgājušas visas sāpes. Monami priecājusies gan par meitiņu, gan to, ka spējusi piedzemdēt bērnu pati, bez zālēm, bez jebkādas iejaukšanās.

Mazā Neo piedzimusi veselīga, ar lielisku ādas krāsu un daudz matiem. Arī Monami zaudējusi maz asinis un nebija vajadzīga nekāda vecmāšu iejaukšanās.

Piedzimstot meitai, Monami raudājusi, viņas vīrs raudājis un arī vecākā meita Gabija, ienākot apskatīt māsiņu, raudājusi. Mazulītes dzimšana bijis ļoti saviļņojošs mirklis.

Vecmātes jau pēc četrdesmit minūtēm bija visu novākušas, pārbaudījušas un devušās prom.

Toties jaunā māmiņa priecājusies, ka atrodas mājās, ne slimnīcā un bērniņš ir visu laiku kopā ar viņu.