VIDEO: laiks smūtijam! Uzzini jaunu, īpaši tev veidotu recepti

Komentāri

Rosīgs un radošs vīrietis virtuvē, dārgās dāmas, tas vien jau ir ko vērts! Turklāt Kaspars ir zinošs, nepārtraukti izzinošs, kas ļauj viņam uz iegūtās pieredzes bāzes veidot savas, ļoti interesantas un noderīgas, un vērā ņemamas teorijas. Turpmākajās dienās Skaties.lv/ Sievietei piedāvā labas garšas konsultanta, blogera Kaspara Vendeļa veidoto smūtiju receptes un vērtīgus padomus to gatavošanā.

Kā pirmo Kaspars gatavo zaļo kokteili jeb smūtiju, ko šobrīd var pasaulē saukt par visu smūtiju smūtiju. Un zaļais kokteilis to ir pelnījis, jo tas ir ļoti veselīgs. Kaspars prot arī izskaidrot, kāpēc:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažādi pētījumi vēsta, ka tie, kuri uzturā lieto daudz zaļo dārzeņu, ar maltīti uzņem ļoti daudz hlorofila. Hlorofils ir viela, kas ļauj pašam cilvēkam ražot enerģiju no saules gaismas. Ne ļoti daudz, bet tomēr.

Uz jautājumu, vai regulāri gatavot veselīgos smūtijus nav ļoti sarežģīti, Kaspars atbild: “Ja ir vēlme pēc labiem rezultātiem, tad sasniegt šo mērķi nav iespējams ļoti vienkārši. Ir jāaizmirst par “ātrajiem variantiem”. Ir jābūt zināmam darba un laika ieguldījumam:

Sievietēm varētu interesēt zaļie kokteiļi kontekstā ar tievēšanu. Liekie kilogrami nerodas vienā dienā. Tad – kā gan cilvēks var palikt tievs vienā dienā? Tas prasa zināmas pūles.

Foto

Sastāvdaļas:

  • kivi;
  • selerija;
  • spināti;
  • zaļā ķirbju sēklu eļļa;
  • mango etiķis (var aizstāt ar citrona, vai kāda cita citrusaugļa sulu);
  • grieķu jogurts;
  • ūdens.

Pagatavošana

Kaspars iesaka, ka sastāvdaļas, kuras ir cietākas, ir nedaudz jāsasmalcina, ja ir vēlme, lai masa būtu viendabīga. Uz kivi tas neattiecas. Sagriež nelielos gabaliņos seleriju kātus un bumbieri. Pievieno grieķu jogurtu, spinātus, ķirbju sēklu eļļu un mango etiķi. Ar ūdeni var regulēt kokteiļa biezumu. Kaspars gan iesaka stingri nepieturēties pie konkrētas receptes, bet ļaut vaļu fantāzijai un dažādas sastāvdaļas aizstāt ar citām.

Noskaties, kā gatavot zaļo kokteili un uzzini, ko Kaspars domā par dārzeņu un augļu mizošanu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl